نظم بخشیدن به انباری و فروشگاه با استفاده از قفسه طوسی فلزی | مقاومت بسیار بالای قفسه انباری راک در برابر ماشین آلات سنگین

e rgvjn80y9bh5498t45btyo9u5j 270x300 نظم بخشیدن به انباری و فروشگاه با استفاده از قفسه طوسی فلزی | مقاومت بسیار بالای قفسه انباری راک در برابر ماشین آلات سنگین

اقشار مختلف جامعه زمان زیادی از روز را در محل کاری خود می گذرانند و برای این که بتوانند به درستی وظایف خود را انجام دهند، لازم است تا محیط کاری علاوه بر آرامش داشتن، دارای نظم و ترتیب نیز باشد. مطمئنا وقت گذراندن در محیط های شلخته و بی نظم روی روان کارمندان تاثیر گذاشته و در فعالیت آن ها اختلال ایجاد می کند. بسیاری از شرکت های تولیدکننده، محصولات اضافی خود را به انباری منتقل می کنند تا بتوانند آن ها را در موقع نیاز بیرون آورند. با تمام این اوصاف لازم است تا انباری از نظم و ترتیب خاصی برخوردار بوده و با استفاده از نظم دهنده ها، از فضای در دسترس به بهینه ترین شکل ممکن استفاده کرد. در همین راستا تصمیم گرفتیم تا با جناب آقای شفیعی، مدیریت مجموعه شیک شلف ارائه کننده تجهیزات فروشگاهی مصاحبه ای ترتیب داده و با ایشان در مورد انواع قفسه مانند قفسه فلزی و قفسه طوسی گفتگو کنیم.

-جناب شفیعی به عنوان سوال اول لطفا در مورد قفسه فلزی و کاربردهای آن توضیح دهید.

قفسه فلزی یکی از قدیمی ترین روش های قفسه بندی است که با گذر زمان، همچنان موارد استفاده خود را حفظ کرده و در مکان های مختلفی نظیر انباری ها و فروشگاه های مختلف پوشاک، سوپرمارکت، داروخانه و … مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه قفسه فلزی را از فلز ضد زنگ می سازند تا کارایی بالاتری داشته باشد. قفسه فلزی محصولی چند طبقه است که این طبقات با ارتفاع های معینی روی یکدیگر قرار می گیرند و محتویات روی آن ها قرار می گیرد.

بیشترین مورد استفاده از قفسه فلزی شیک شلف ( لیست و قیمت قفسه فلزی پیچ و مهره ای و قفسه فلزی انباری, ابعاد و قیمت قفسه فلزی مغازه و قفسه فلزی مشبک , قیمت قفسه فلزی طوسی با فروش عمده قفسه فلزی انباری منزل و خرید و فروش و تولیدکننده قفسه فلزی)مربوط به انباری ها می شود. در انباری ها موارد زیادی وجود دارد و در صورتی که به درستی طبقه بندی نشوند، هم انباری بهم می ریزد و هم در موقع نیاز نمی توان آن ها را در زمان مناسب پیدا کرد.

پیشنهادی:  رزرو هتل ارم کیش با پایین ترین هزینه در رادار361

roovm096ny949yj9yjiop5yj 300x225 نظم بخشیدن به انباری و فروشگاه با استفاده از قفسه طوسی فلزی | مقاومت بسیار بالای قفسه انباری راک در برابر ماشین آلات سنگین

– لطفا در مورد قفسه طوسی و انواع آن نیز توضیحاتی ارائه دهید.

قفسه طوسی نیز یکی دیگر از روش های قفسه بندی می باشد که به سبب انعطاف پذیری بالایی که ارائه می دهد، در فروشگاه ها و انباری های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از قفسه طوسی می توان کالاها و محصولاتی که مشابه یکدیگر هستند را در نزدیکی یکدیگر قرار داده و آن ها را طبقه بندی کرد. بسیاری از فروشگاه ها با کمبود جا مواجه هستند و به همین دلیل نمی توانند تمامی اقلام خود را به طور مناسب در معرض دید مشتری بگذارند. قفسه طوسی با اشغال کردن یک نقطه، چندین طبقه را در دسترس فروشگاه ها قرار می دهد تا بتوانند به خوبی اقلام و محصولات را طبقه بندی کنند. قفسه طوسی در انواع مختلفی شامل قفسه طوسی پیچ و مهره ای و قفسه طوسی مشبک تولید می شود که مدل پیچ و مهره ای به دلیل آسان بودن نصب آن و همچنین امکان جدا کردن قطعات آن از هم و راحتی حمل و نقل، طرفداران بیشتری دارد. یکی از بیشترین مکان هایی که  قفسه طوسی شیک شلف ( قیمت قفسه طوسی ,خرید و فروش قفسه طوسی , شیک شلف تولیدکننده انواع قفسه طوسی) در آن استفاده می شود کتابخانه است. با استفاده از قفسه طوسی می توان کتاب های مشابه را در کنار یکدیگر قرار دارد و آن ها را در دسته بندی های مشخص بایگانی کرد.

پیشنهادی:  آشنایی با باغ چهلستون مازندران

جناب شفیعی کارخانجات بزرگ و تولیدی ها از ابزارهای بزرگ و سنگینی استفاده می کنند که قرار دادن آن ها در انبار بدون قفسه بندی مشکل است. چه نوع قفسه بندی مناسب انباری کارخانجات صنعتی است؟

کارخانجات صنعتی می توانند از قفسه راک استفاده کنند. قفسه راک ( قفسه راک انباری ، قفسه راک سنگین ، قفسه راک نیمه سنگین ) یکی از انواع قفسه است که از آن می توان برای انبار کردن وسایل با وزن های بالا استفاده می شود. قفسه انباری راک مجموعه ای پیچیده متشکل از مواردی مانند بازویی راک، قفسه راک، رابط ها، پالت ها و … است که تحمل وزن های بسیار بالا را دارا می باشد. این قضیه سبب شده که مشاغلی که با ماشین آلات و ابزارآلات سنگین سروکار دارند از قفسه انباری راک استفاده کنند. انواع قفسه راک شامل قفسه راک سنگین و قفسه راک نیمه سنگین است که قفسه راک سنگین تا 1800 کیلوگرم وزن را می تواند تحمل کند. یکی از ویژگی های فوق العاده قفسه راک امکان قرار دادن طبقات آن در ارتفاع های دلخواه است.

جناب شفیعی لطفا در مورد کاربرد قفسه انباری نیز توضیحاتی ارائه فرمایید.

انباری ها مکان هایی هستند که اگر به خوبی قفسه بندی نشوند، پس از مدتی کوتاه آن قدر شلخته و درهم برهم می شوند که دوست ندارید در آن جا قدم بگذارید. با استفاده از انواع قفسه انباری مانند قفسه انباری پیچ و مهره ای، قفسه انباری مشبک و قفسه انباری راک می توان انباری ها را مرتب کرد و وسایل را با نظم و ترتیب در کنار یکدیگر چید. برای مثال قفسه انباری راک برای نگهداری وسایل سنگین صنعتی مناسب است و برای منازل و کسب و کارهایی مثل کتابخانه ها می توان از قفسه انباری پیچ و مهره ای استفاده کرد. قفسه انباری پیچ و مهره ای را می توان به آسانی نصب کرد و در هنگام جابجایی قطعاتش را از هم جدا کرد.

پیشنهادی:  دانلود پروژه تایتل پریمیر - ساخت تایتل آماده در پریمیر

 vmin90y9uy9o45tv5yj54pviyj 249x300 نظم بخشیدن به انباری و فروشگاه با استفاده از قفسه طوسی فلزی | مقاومت بسیار بالای قفسه انباری راک در برابر ماشین آلات سنگین

– ممنون از توضیحات کامل شما جناب شفیعی. لطفا کمی هم در مورد شیک شلف و محصولات و خدمات مجموعه تان توضیح دهید.

مجموعه شیک شلف فعالیت خود را در  سال 1388 و با هدف تولید تجهیزات فروشگاهی باکیفیت آغاز نمود و تاکنون با عنایت خداوند و لطف مردم، توانسته است خود را به عنوان یکی از بااعتبار ترین تولیدکنندگان تجهیزات فروشگاهی نظیر انواع نردبان خانگی و صنعتی، جعبه ابزار و پالت پلاستیکی و انواع قفسه بندی مانند قفسه فلزی و قفسه طوسی خود را در بازار مطرح کنند. محصولات تولید شده توسط شیک شلف با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و دوام بالایی خواهند داشت.

یکی از خدماتی که در شیک شلف ارائه می دهیم، مشاوره طراحی و اجرا قفسه بندی ها می باشد. قفسه بندی ها برای این که به بهترین شکل ممکن کاربرد داشته باشند لازم است با توجه به ابعاد کلی محیط ساخته شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات شیک شلف و دریافت مشاوره می توانید به وبسایت شیک شلف مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با فروشگاه اینترنتی شمال مال

در چند سال اخیر فروشگاه های اینترنتی زیادی پا به عرصه رقابت در بازار ایران …